دکتر احسان ابوئی مهریزی

  • 178 مشاهده

دکتر احسان ابوئی مهریزی

  • 178 مشاهده

درباره  دکتر احسان ابوئی مهریزی

دکتر احسان ابوئی مهریزی متولد تهران سال 1360 می باشد. از بهترین دبیرستان در تهران علامه حلی ( استعدادهای درخشان ) در سال 1378 فارغ التحصیل شده است و با رتبه برتر کنکور سراسری سال 1378 وارد دوره دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده است.

از دانشجویان ممتاز دانشکده دندانپزشکی بوده و در ورودی بهمن 78 رتبه دوم و در آزمون علوم پایه رتبه سوم را کسب نموده است. در سال 1384با معدل ممتاز و عنوان پایان نامه " بررسي اثر لايت پلاسما آرك و هالوژن بر سختي سه نوع كامپوزيت" بعنوان دندانپزشک عمومی فارغ التحصیل شده است.

دکتر مهریزی بعد ازخدمت وظیفه درکلینیک تخصصی دندان پزشکی امام خمینی و بیمارستان بقیة‌الله در تهران با کسب رتبه برتر آزمون ورودی رزیدنتی سال 1387 در دوره تخصص ارتودنسی دانشگاه شاهد در تهران پذیرفته شده و در سال 1390 با عنوان پایان نامه تخصصی " بررسی اثر سيم چند رشته اي استنلس استيل و نيكل تيتانيوم بر میزان درد بيماران ارتودنسي " بعنوان متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت فارغ التحصیل شده است.

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی در سال 1390 با رتبه برتر آزمون بورد تخصصی ، مدرک دانشنامه تخصصی ارتودنسی را کسب نموده است و از سال 1390 بعنوان عضو هیأت علمی دانشگاه و استادیار تمام وقت به فعالیت علمی و آموزشی اشتغال دارد. از جمله در بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به تدریس دروس نظری و بالینی در بخش عمومی ارتودنسی و تدریس دروس نظری و بالینی در بخش تخصصی (رزیدنتی) ارتودنسی می پردازد. در رزومه علمی - پژوهشی دارای مقالات علمی و پژوهشی متعدد به زبان فارسی و انگلیسی و سخنرانیهای متعدد می باشد.

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی از لحاظ سابقه درمانی از سال 1388 مشغول درمان ارتودنسی بیماران بوده و دارای تجربه کلینیکی درمان خوب و موفق صدها بیمار در تهران و قزوین می باشد. دکتر مهریزی با عشق و علاقه به دانش ارتودنسی تلاش می کند با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و علم روز بهترین درمانهای ارتودنسی دندان را انجام دهد و بتواند بهترین متخصص ارتودنسی باشد. شاهد این مدعا درمان خوب ، موفق و رضایت تمامی بیماران اعم از کودکان و بزرگسالان می باشد.*
دکتر مهریزی در حال حاضر در مطب خصوصی در تهران و چند کلینیک تخصصی مشغول کار می باشد. برای گرفتن تلفن و آدرس مطب دکتر مهریزی در شمال غرب تهران ( سعادت آباد - شهرک غرب ) به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.**

زبان ها

تخصص (ها)

  • متخصص ارتودنسی

0  امتیاز(ها)