دکتر علیرضا خدیوی

  • 178 مشاهده

دکتر علیرضا خدیوی

  • 178 مشاهده

درباره  دکتر علیرضا خدیوی

دکتر علیرضا خدیوی متولد ۱۳۴۸ در شهر مشهد است. ایشان در سال ۱۳۶۶ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحصیلات دوره عمومی دندانپزشکی را آغاز و در سال ۱۳۷۲ با معدل ممتاز از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

در سال ۱۳۷۴ برای تحصیل ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی مشهد پذیرفته شده و در سال ۱۳۷۸ از دانشکده دندانپزشکی مشهد فارغ التحصیل شده اند و در همان سال در امتحانات بورد کشوری رتبه سوم بورد تخصص ارتودنسی را احراز نموده اند . از سال ۱۳۷۸ تا کنون ایشان در زمینه درمان بیماران ارتودنسی به صورت خصوصی فعالیت میکنند.

دکتر خدیوی عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO)، انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)، انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO)، و عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS) هستند.

سوابق تحصیلی
• گذراندن تحصیلات اولیه در مشهد، رتبه اول در تمامی مراحل و اخذ دیپلم تجربی (نظام قدیم) در سال ۱۳۶۶ و کسب رتبه اول شهرستان
دوره های تکمیلی :

انجمن ارتودنتیستها در اروپا

همه ساله جهت گردهمایی ارتودنتیستها در یکی از دانشگاههای معتبر سرتاسر اروپا اقدام به برگزاری کنگره می نماید. گواهی مربوط به شرکت در سمینار سال ۲۰۱۲ در کشور اسلونی و عضویت در جامعه ارتودنتیستهای اروپا از همان سال می باشد.
گواهی شرکت در دوره تکمیلی ارتودنسی لینگو آل در سیستم STB در کشور عمارات متحده عربی
انجمن ارتودنتیستهای امریکا یکی از معتبرترین انجمن های ارتودنسی در دنیا می باشند که هر ساله در یکی از دانشکده های معتبر امریکا گردهمایی آن برگزار می شود.
ارتودنسی به روش پلاکهای شفاف (Invisalign) که به تازگی به د نبال برداشته شدن تحریم ها در کشور انجام پذیر گردیده است.گواهی نامه مربوط به دوره پیشرفته شرکت دنتواسمایل از فرانسه می باشد.
این انجمن معتبرترین انجمن ارتودنسی بوده که هر ۵ سال یکبار در یکی از کشورهای دنیا گردهمایی خود را برگزار می نماید.گواهی مربوط به عضویت از سال ۲۰۰۹ می باشد.
سیستم incognito یکی از معروفترین روشهای ارتودنسی لینگو آل (پشت دندانها می باشد) این سیستم تماماً مختص بیمار طراحی شده و از جنس طلا می باشد.
گواهی شرکت در سمینار انجمن ارتودنتیستهای امریکا در سال ۲۰۱۱ در دانشگاه ایلنویز در شیکاگو

زبان ها

تخصص (ها)

  • متخصص ارتودنسی

0  امتیاز(ها)