دکتر داود عبدالهی

لبخند بزرگترین سرمایه در شخصیت هر فرد است.
  • 173 مشاهده

دکتر داود عبدالهی

لبخند بزرگترین سرمایه در شخصیت هر فرد است.
  • 173 مشاهده

درباره  دکتر داود عبدالهی

دکتر داود عبدالهی تحصیلات دبیرستانی را در دبیرستان البرز تهران به پایان رسانده و پس از کسب رتبه ی 207 در کنکور سراسری تحصیلات دانشگاهی را در سال 1371 خورشیدی در رشته‌ی دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده و با رتبه‌ی اول فارغ‌التحصیل گردید. سپس بلافاصله با کسب رتبه‌ی اول در آزمون‌های سراسری پذیرش دستیاری در اسفند ماه سال 1377 خورشیدی دوره‌ی تخصصی ارتودنسی را در همان دانشگاه آغاز نموده و با دریافت بورد تخصصی ارتودنسی به پایان رسانید. در سال 2001 میلادی و در حین گذراندن دوره‌ی تخصصی با شرکت در امتحانات National board آمریکا (Part I و Part II) موفق به دریافت بورد ملی آمریکا در رشته‌ی دندانپزشکی گردید.
از سال 1382 تا 1384 به مدت 2 سال به عنوان عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه رفسنجان به تدریس اشتغال داشته و سپس به فعالیت درمانی در کلینیک‌های معتبر در تهران پرداخته است. همچنین در سال 2008 میلادی با کسب موفقیت در آزمون تخصصی ارتودنسی در کشور امارات متحده عربی شروع به فعالیت درمانی در دبی نمود که هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
از شروع فعالیت درمانی در رشته‌ی ارتودنسی تا کنون بیش از 2000 بیمار با ناهنجاری‌های مختلف توسط دکتر عبدالهی با موفقیت تحت درمان قرار گرفته‌اند و پس از اتمام درمان با لبخندی زیباتر و اعتماد به نفسی بالاتر به یک زندگی بهتر بازگشته‌اند که این امر به عنوان بالاترین دستاورد در این مجموعه تلقی می‌گردد.

زبان ها

تخصص (ها)

  • متخصص ارتودنسی

0  امتیاز(ها)